Diáktanácsadó Központ

2013 szeptemberétől biztosítja mindazokat az információkat és szolgáltatásokat, amelyek a hallgatók beilleszkedését, egészséges életvitelét szolgálják.

A Diáktanácsadó Központ az alábbi szolgáltatásokat nyújtja:

1. Életvezetési tanácsadás (vezetője: dr. Bóta Margit)
2. Online tanácsadás (vezetője: Simon Gabriella)
3. Kortárs segítés ( a SOULító Kortárs Segítők vezetője:
   dr. Mailáth Nóra)

Bemutatkozás

Bóta Margit pszichológus vagyok. Korábban éveken át a Debreceni Egyetem hallgatóinak voltam egyik pszichológiai tanácsadója.

Szeptembertől a KRE BTK hallgatóinak, oktatóinak és dolgozóinak nyújtok igény szerint ingyenes konzultációt.

Milyen problémákkal lehet jelentkezni? Életvezetési, alkalmazkodási, beilleszkedési nehézségek, kapcsolati problémák és bármely más, a jelentkező számára fontos kérdésekben.

A kapcsolatfelvétel módja:
E-mailes bejelentkezés: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., a levél tárgya: „KRE TANÁCSADÁS”.
Kérem néhány sorban leírni a probléma jellegét és a kért időpontot.

A tanácsadás ideje: Szerdánként 16-20
             helyszíne: D25 épület, 208/1 szoba („Diáktanácsadó”)

Várom a jelentkezéseket!

Dr. Bóta Margit Ph.D.
Klinikai szakpszichológus
Működési száma: K/00147/13

A Diáktanácsadó Központ szolgáltatásai

1.    Életvezetési tanácsadás

Egyéni konzultációkat biztosít a hallgatóknak életvezetési elakadásokban, krízisekben, családi és kapcsolati problémákban.

Az egyetem oktatói számára konzultációs lehetőséget kínál a tanár-diák kapcsolatot érintő kérdésekben.

Elérhetőség: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

2.    Online tanácsadás

A Diáktanácsadás keretén belül kínál támogatást azon hallgatóknak, akik anonimitásuk megőrzése mellett, az internet nyújtotta lehetőséggel élve szeretnének támaszt és megértést kapni életvezetési, kapcsolati, beilleszkedési nehézségekkel kapcsolatos, pályaválasztási és más, számukra fontos kérdésekben.

Elérhetőség
: http://kontakt.kre.hu

3.    Kortárs Segítés - SOULító Kortárs Segítők

Tagjai: pszichológia, mentálhigiéné és lelkész szakos hallgatók, akik önkéntesként segítik diáktársaikat
Segítségnyújtás formái: segítő beszélgetések és konzultációk kapcsolati, tanulmányi, önismereti és  életvezetési kérdésekben, krízishelyzetben való lelki segítségnyújtás

Programok: SOULító Mozi és tematikus beszélgetések

Elérhetőség
: www.kre.hu/soulito

Bejelentkezés
: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Következő események

Összes esemény

Nyelvvizsgaközpont

Sport a Károlin

Nguyen Anasztázia
Gór-Nagy Miklós
Szilágyi Áron
Szabó Gabriella Tímea
Deáki Dóra
Szepesi Bertold
Telegdy Ádám
Beviz Barnabás